Our Carriers

MoniLu are fully ergonomic baby carriers made from babywearing wraps. Wraps are transversely springy, they are very pleasant to the touch, delicate and can be beatifully adapted to the child's body. 

Carrier itself consists of waistbelt fully adapted to human's body anatomy and is of moderate strenght. The backrest is made of two layers, is soft and offers a natural ergonomic position to the child, starting with a narrow cut at the legs (fabric goes from knee to knee) and extends to the child's shoulders.

Shoulder straps are pleasantly padded and wide enough to easily spread weight of even heavier toddlers. Headrest can be attached to the shoulder straps and thus secure child's head while sleeping.

 

 

MoniLu Nosítka MoniLu jsou ergonomická nosítka české výroby šitá ze šátků určených pro nošení dětí. Šátky příčně pruží, na dotek jsou velmi příjemné, jemné a nosítka se tak krásně přizpůsobí tělu dítěte. Vazba šátkoviny zajišťuje dostatečnou nosnost a odolnost nosítka.

Samotné nosítko se skládá z bederního pásu, který je uzpůsoben anatomii lidského těla a je ze středně silného materiálu. Zádová opěrka je ušita ze dvou vrstev šátku, je měkká a nabízí dítěti přirozenou ergonomickou polohu, začíná užším střihem u nožiček (látka vede od kolínka ke kolínku) a rozšiřuje se k ramenům dítěte. Nosítko má příjemně polstrované ramenní popruhy, které jsou také dostatečně široké, aby dobře rozložily váhu i těžších batolat. Součástí nosítka je kapucka, kterou je možné uchytit na ramenní popruhy a tím zajistit hlavu dítěte v případě spánku.

MoniLu nosítka můžete nosit na břiše i na zádech, v případě křížení popruhů také na boku. Nosítka bez problémů unesou také těžší batolata i na delších výletech.

V nabídce naleznete nosítka rostoucí i jednovelikostní.

Rostoucí nosítko MoniLu UNI je vhodné pro děti od 2 měsíců do cca 2,5-3 let. V MoniLu UNI Start pak můžete nosit své miminko již od narození. Velikost nosítka přizpůsobíte velikosti dítěte díky jednoduchému stahování šířky a výšky zádové opěrky. Více se o rostoucím nosítku MoniLu UNI dočtete zde, o UNI Start zde.

Jednovelikostní nosítka není třeba nijak nastavovat, vyrábí se v několika velikostech (MINI, MEZI, MAXI a MAXI PLUS) tak, aby každá velikost odpovídala velikosti a potřebám dítěte. Nejmenší velikost MINI je od 4 měsíců věku dítěte a vydrží přibližně do 18 měsíců. Pokud budete nosit i poté, dá se zakoupit větší velikost.

Veškerý použitý materiál splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost, bezpečnost a nosnost do 20kg.

Česky Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.